Whatsapp Hattı 0324 851 54 00 Yol Tarifi Al

REZERVASYON FORMU

Facebook

Instagram

Hakkımızda

Princess Beach Hizmetinizde...

Yeni açılan 4 yıldızlı Otelimizin 5 dönüm üzerine kurulu büyük Plajı Sizeğerli Misafirlerimizin Beğenisine sunulmuştur. Herkesi Bekleriz.

ÇEVRE POLITIKAMIZ

Doğal kaynaklarımız, dünya nüfusunun artması ve tüketim alışkanlıklarının değişmesi neden ile her geçen gün azalmaktadır. Bu nedenle malzeme tüketimini azaltmak, değerlendirilebilir nitelikli atıkları geri dönüştürmek sureti ile doğal kaynakların verimli olarak kullanılmasi gerekmektedir.

Otel yönetimlerimiz faaliyetlerini yürütürken çevreye olumsuz etkileri, olası tehlikeleri tespit ederek, içinde yaşadığımız çevreyi ve doğayı korumak için doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmakta, atık miktarları azaltılarak geri dönüşümü sağlanmakta ve çevre kirliliği önlenmektedir. Ülkemizde yürürlükte olan çevre mevzuatı kanun ve yönetmeliklerine uyarak tüm yasal gereklilikleri yerine getirilmektedir.

Turizm sektörü çerçevesinde işletme içerisinde ve dışarısında tüm çevre mevzuatlarına ve idari düzenlemelere uyarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerden kaynaklanan çevresel etkileri en aza indirmek, kaynakların doğru kullanılması ve atıkların en doğru şekilde ayrıştırılması yolu ile hava, su ve gürültü kirliliğini ve bunların insan sağlığına ve doğaya olan olumsuz etkilerini önlemek, çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimlerle sağlık, çevre ve doğal hayatın sürekliliğinin korunmasını sağlamak ve gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak Bozyazı Princess Hotel & Resorts & Aqua'nın çevre yönetim felsefesini oluşturmaktadır.